Dětská skupina Oříšek
Soukromé jesle Jazyková školka Dětská skupina

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Dětské skupiny Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Dětské skupiny Praha Jazykové školky Praha 6 Dětské skupiny Praha 6 Praha 6 Soukromé jesle Praha 6 Střešovice

Dětská skupina Oříšek

Pomůžeme se Vám postarat o děti ve věku od 1,5 do 6 let v době, kdy potřebujete chodit do práce a zároveň chcete mít jistotu, že je o Vaše dítě postaráno s největší péčí. Jsme nezisková organizace, která si klade za cíl usnadnit rodičům brzký návrat do zaměstnání. Příspěvky, které u nás rodič hradí, jsou využity výhradně na vybavení a provoz zařízení.

Naše zařízení péče o děti je to pravé místo, kde se o Vaše dítě nejen postaráme, ale zároveň pomůžeme k jeho aktivnímu rozvoji. Vedeme děti k systematickému zapojování všech smyslů pomocí nichž lépe, rychleji a hlouběji poznávají svět. Naší prioritou je, aby děti prostřednictvím hry a zábavy rozvíjely svou jedinečnou osobnost. Důraz klademe i na zdravý pohyb, který umožňuje naše rozlehlá soukromá zahrada. Dáváme průchod přirozené zvědavosti a rozvíjíme lásku k poznání. Jsme školičkou do které se děti těší 🙂

Kontakty a další informace

Dětská skupina Oříšek

Starostřešovická 96
Praha 6
155 00

Kontaktní info

  • Veronika Nováková majitelka dětské skupiny
  • +420 721 390 527
  • +420 605 763 509
  • orisekds@gmail.com

Doprava poblíž

  • Náměstí před Bateriemi (130m)
  • Norbertov (250m)
  • Ořechovka (330m)
  • Baterie (350m)

Oříšek je úžasné místo, kde si vaše děti hrají a učí se zároveň.

Podrobnější informace

Jsme tu pro Vás denně od 8:00 do 16:00 hodin, docházka se však může přizpůsobit Vašim potřebám – jsme ochotni posunout otevírací dobu už před 8:00 hod. Nabízíme nejen hlídání dětí, ale také přátelské a hravé prostředí zajištěné kvalifikovaným personálem. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte, kterým jej postupně připravíme na vstup do běžné MŠ nebo 1. třídy ZŠ.

Polední strava je zajištěna externím dodavatelem specializovaným na přípravu dětských jídel, svačinky si děti nosí z domova.

V rámci dopoledního programu klademe důraz na logopedickou prevenci a jednou týdně se u nás děti učí anglicky.

Nejbližší školky

Jazyková školka Dětská skupina
Dragon Kindergartens | Soukromá anglická školka

Dragon Kindergartens

Soukromá školka Dragon Kindergartens v Praze Dejvicích na krásné Hanspaulce je česko-anglická dětská skupina vhodná pro všechny děti od 3 let.

Praha Praha 6

Jazyková školka
Nessie English Preschool | Soukromá anglická školka

Nessie English Preschool

Nessie English Preschool v Praze 5 sídlí ve vile Nad Bertramkou. S kvalifikovanými učiteli z Británie, USA a ČR poskytujeme excelentní výuku.

Praha Praha 5

Soukromé jesle Jazyková školka
Jesličky a školka - Dětské centrum Bedrníček | Soukromá školka

Jesličky a školka – Dětské centrum Bedrníček

Česko-anglická školka a jesličky: dětské centrum Bedrníček v Praze 5 - Motol s velkým důrazem na jógu, aromaterapii a všestranný rozvoj dětí.

Praha Praha 5

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Mini školka MAM Prostor | Soukromá školka

Mini školka MAM Prostor

Zážitková školka a jesle MAM prostor pro děti od 14 měsíců se zaměřením na jazykovou, výtvarnou a kreativní výchovu.

Praha Praha 5

Všechny školky v Praze