Proč propagovat školku na našich portálech

Sepsali jsme seznam výhod, které přináší zápis školky do katalogu SoukromeSkolky.cz Budeme rádi pokud vám pomohou při vašem rozhodování.

Vysoká návštěvnost

Vysoká návštěvnost

Naše portály navštěvují tisíce rodičů vybírající soukromou školku pro své dítě. Máme pro katalog školek vhodnou doménu - SoukromeSkolky.cz, což zaručí i vaší školce lepší dohledatelnost.

Výše ve vyhledávačích

Výše ve vyhledávačích

Rodiče dětí nevyhledávají název konkrétní školky (např. "Soukromá školka Sloník"), ale hledají školky podle oblasti, kde bydlí, tedy kupříkladu "Soukromé školky Praha 1". A na to přesně míříme.

Více portálů, jedna cena

Více portálů, jedna cena

Za jednu cenu získáte propagaci své školky až na 8 pomocných portálech zaměřených na soukromé školky. Níže najdete seznam všech webů, které pod nás spadají.

Cílová skupina

Přehledný profil

Profil školek v našem katalogu je sestaven tak, aby obsahoval všechny podstatné informace a může pro vaši školku plně nahradit vlastní webovou prezentaci.

Výhodná investice

Výhodná investice

Kolik rodičů ročně by se muselo díky nám pro vaši školku rozhodnout, aby se vám investice vrátila? Se spuštěním nového webu jsme navíc snížili cenu, aby byl zápis dostupný všem.

Od roku 2008

Od roku 2008

Portál SoukromeSkolky.cz má tradici a jako přehled soukromých školek funguje již od roku 2008.

Naše portály

Kromě hlavního katalogu SoukromeSkolky.cz máme i řadu podpůrných minikatalogů, kam vaši školku zdarma při zápisu přidáme, pokud spadá do dané skupiny. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat relevantní domény pro každou kategorii.

Časté dotazy

Zde jsou odpovědi na vaše nejčastější otázky týkající se zápisu. Pokud máte jinou otázku, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi odpovíme.

Jak bude probíhat přidání mé školky?

Po objednání vám na e-mail pošleme přehled informací, které od vás budeme potřebovat. Následně váš zápis vytvoříme a pošleme ke schválení. Až po schválení profilu posíláme na e-mail fakturu pro provedení platby.

Je možné přidat naši školku jen na jeden web?

Každá školka musí mít vždy zápis na SoukromeSkolky.cz, zbylé portály jsou volitelné. Školka musí alespoň částečně odpovídat charakteru zaměření portálu (výuka/používání cizích jazyků, uplatňování metod Montessori…).

Můžeme být do portálů zařazeni, když nemáme statut školky?

Ano, na portálech můžete být vedeni, pokud je vaše zařízení alespoň částěčnou alternativou pro rodiče hledající školku (např.: dětská skupina a podobně).

Cena a zápis do katalogu

Se spuštěním nového webu jsme snížili cenu měsíčního zápisu o 100 Kč, protože nechceme dávat vysokou bariéru pro přidání každé školky do našho katalogu.

150 Kč

za měsíc
  • Plný profil Vaší školky na 1 rok + jeho neomezené aktualizace
  • Propagace Vaší školky na více portálech
  • Snadná dohledatelnost Vaší školky v rámci dané městské části nebo celého města (např. rodiče hledající "školky v Praze 1" nebo "školky Pardubice")
  • Roční platba, tedy celkem 1.800 Kč (+DPH)
  • Pro přidání školky nás kontaktujte na e-mailu nebo telefonu, případně použijte tento formulář, ozveme se vám obratem s podrobnostmi

Nezávazná poptávka