Mateřská školka Dráček
Dětská skupina Waldorfská školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Dětské skupiny Jihomoravský kraj Jazykové školky Jihomoravský kraj Brno Jazykové školky Brno Dětské skupiny Jihomoravský kraj Dětské skupiny Brno Brno - Střed Waldorfské školky Waldorfské školky Jihomoravský kraj Waldorfské školky Brno

Mateřská školka Dráček

Školka Dráček Brno zajišťuje plnohodnotné předškolní vzdělávání pro děti ve věku od 1,5 do 6 let. Naším cílem jsou nadšené děti, které aktivně prožijí den ve školce a spokojení rodiče, kteří mohou vykonávat své pracovní povinnosti s pocitem, že o jejich děti je velmi dobře postaráno. Náš vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání, obohaceného prvky Waldorfské pedagogiky a programem Step by step – Začít spolu, před matematickou výchovu rozvíjíme pomocí Hejného metody.

Denní program školky zahrnuje: anglický jazyk, možnost komunikace v jiném jazyce než je čeština (angličtina, francouzština, němčina, španělština, polština), tvořivou hru, výtvarné a hudební aktivity, vzdělávání připravující děti na vstup do ZŠ, manuální činnosti rozvíjející logické a operační myšlení, rozvíjení psychomotoriky, logopedickou prevenci, fyzioterapeutickou prevenci a další.

Kontakty a další informace

MŠ Dráček a Dětská skupina Lvíčata

Bayerova 25
Brno
602 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Pionýrská (160m)
  • Zahradníkova (170m)
  • Pionýrská (200m)

Další informace

Ceny od-do
5.000 - 8.900 Kč

Náš přístup

  • školka navazuje na výchovu v rodině /pedagog funguje jako rodinný přítel
  • usnadňuje svým pojetím přechod dětí z rodinné péče do kolektivu vrstevníků a systematického výchovného procesu / pro pečující osoby je důležité poznat rodinné prostředí, ze kterého dítě přichází, zaměřit se na individualitu dítěte, na jeho zájmy, koníčky;
  • zajímá se a ptá se rodičů, co má dítě nejraději, co mu dělá největší radost, čeho se dítě obává, z čeho má strach, co ho nejvíce motivuje, jaké je dítě v kolektivu?
  • je založeno na poznávání, respektování a rozvíjení individuálních potřeb možností a zájmů každého dítěte
  • připravuje odpovídající podmínky pro děti se speciálními výchovně vzdělávacími potřebami
  • připravuje děti pro zdárný vstup do prvního nebo nultého ročníku základní školy

Proč si vybrat školku Dráček

K potřebám každé rodiny přistupujeme individuálně. Kapacita školky je cca 45 dětí, které jsou rozděleny do dvou tříd (Lvíčata a Tygřata).

Náš tým je složen z odborného pedagogického a zdravotnického personálu. Všichni přistupujeme k dětem jako ke svým partnerům s pochopením a respektem k jejich individuálním potřebám.

Rodičům nabízíme strategické umístění ve středu Brna, dobře dostupné i z okrajových částí města jak osobními vozidly, tak i MHD

Nejbližší školky

Jazyková školka Montessori školka
Mateřská škola Basic Brno | Soukromá školka

Mateřská škola Basic Brno

Mateřská škola Basic Brno sídlí v krásné vile na Kraví hoře. Školka si zakládá na rodinném principu s cílem vychovat sebevědomé děti.

Brno Žabovřesky

Jazyková školka Montessori školka
Mateřská škola Sluníčko - Brno Královo Pole | Montessori školka

Mateřská škola Sluníčko – Brno Královo Pole

Soukromá školka Sluníčko v Králově Poli s angličtinou, kde se o děti postarají kvalifikované paní učitelky. Montessori vzdělávání.

Brno Královo Pole

Jazyková školka Montessori školka
Atrium školka | Soukromá školka

Atrium školka

Brněnská školka Atrium vytváří pro děti přátelské a esteticky čisté prostředí, kde si mohou hrát, tvořit, učit se, tancovat a poznávat nové přátelé.

Brno Brno - Střed

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Orlí | Soukromá dětská skupina

Školka Orlí

Moderní školka vedená s usměvem, láskou a respektem. To je Školka Orlí, kterou najdete v samotném centru Brna.

Brno Brno - Střed

Všechny školky v Brně