All Stars School – mateřská a základní škola
Montessori školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Montessori školky Středočeský kraj Jazykové školky Středočeský kraj Montessori školky Středočeský kraj Montessori školky Příbram Příbram Jazykové školky Příbram

All Stars School – mateřská a základní škola

Školka All Stars School klade důraz klademe na všestranný rozvoj dítěte a to nejen s ohledem na kvalitu vědomostí, ale také na rozvoj osobnosti dítěte. V neposlední řadě se zaměříme na vytvoření zdravého a příjemného sociální prostředí pro všechny děti. Důležité je, aby se všechny děti u nás cítily dobře a bezpečně.

All Stars School nabízí dětem příjemné prostředí s důrazem na praktický a zábavný způsob výuky ve všech každodenních, a i zájmových činnostech v rámci osnov podle věku. Poskytujeme co nejlepší pedagogické vybavení kombinující osvědčené tradiční pedagogické pomůcky, ale i Montessorské materiály. Naším cílem je poskytovat příjemné, pozitivní a inspirativní prostředí pro všechny děti.

Kontakty a další informace

All Stars School – mateřská a základní škola

All Stars School
Březnická 135
Příbram II
261 01

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Příbram - Milínská-Mixova (100m)
  • Příbram - Na Cihelně (170m)

Další informace

Ceny od-do
2.800 - 15.200 Kč

Náš přístup

Je pro nás důležité nabídnout dětem optimální rovnováhu mezi:

  • akademickým zdokonalováním a fyzickým rozvojem
  • individuální prací a kolektivní činností
  • pracovní činností a relaxační dobu

Vzdělávání by zvláště v tomto věku mělo být hlavně radostné. Proto budou naši učitelé přistupovat k dětem laskavě, citlivě a budou je pozitivně podporovat při každém kroku tohoto procesu.

Náš školní program All Stars School vychází ze sedmi základních vzdělávacích oblastí EYFS – Early Years Fundation Stage, britský školní rámcový program, který jsme adaptovali a obohatili pro děti naší školy.

Důraz na jazyky

Naše školka bude vyučovat ve dvou hlavních jazycích česky a anglicky, ale také bude nabízet i další jazyky, jako je francouzština, španělština atd. Dítě je od přírody velmi dobře vybavené na to, aby se již od nejútlejšího věku učilo cizí jazyky. Čím dříve je dítě vystaveno vícejazyčnému prostředí a správně vedeno, tím je pro něj snazší se učit novému jazyku. Proto nabízíme dětem program, který tento proces učení cizích jazyků co nejvíce zefektivní a zpříjemní.

Nejbližší školky

Jazyková školka Montessori školka
Montessori Beroun | Soukromá školka

Montessori Beroun

Program ve školce Montessori Beroun vychází z potřeba každého dítěte. Poskytujeme svobodu a intuitivní vzdělávání. Naším cílem je šťastné dítě.

Beroun

Soukromé jesle Jazyková školka Dětská skupina
Školička Flupík | Soukromá jazyková školka

Školička Flupík

Česko-anglická školka a jesličky Flupík přijímá děti od 1 roku. Zakládáme si na klidné a rodinné atmosféře s výukou jazyků rodilými mluvčími.

Rudná

Jazyková školka
Mateřská škola Drobeček | Soukromá školka

Mateřská škola Drobeček

Mateřská školka Drobeček nabízí rozvoj všech stránek dětské osobnosti, přihlížení k individuálním potřebám a dostatek aktivit v přírodě.

Plzeň

Montessori školka Dětská skupina Jazyková školka
Dětské centrum Hvězdička | Montessori školka

Montessori dětské centrum Hvězdička

Montessori dětská skupina Hvězdička v pražských Stodůlkách je založena na přístupu k dítěti jako rovnocenném partnetovi.

Praha Praha 5

Všechny školky v Praze