Atrium školka
Jazyková školka Montessori školka

Celá ČR Jazykové školky Montessori školky Jihomoravský kraj Jazykové školky Jihomoravský kraj Brno Jazykové školky Brno Montessori školky Brno Montessori školky Jihomoravský kraj Brno - Střed

Atrium školka

Ve školce Atrium vytváříme dětem přátelské a originální, esteticky čisté prostředí, kde si můžou hrát, tvořit, učit se, objevovat, tancovat, zpívat, skotačit, poznávat nové přátelé – a to vždy s ohledem na jejich individuální potřeby.

Moderní a originální interiér v nově zrekonstruované historické budově obklopené parky pod Špilberkem a Denisovými sady. Montessori pomůcky a smysluplné hračky, moderní vybavení. Podnětné, přátelské a bezpečné prostředí. Prostor pro samostatné rozvíjení schopností a dovedností. Rozmanité činnosti a aktivity uvnitř školky, na terase, v parcích i ve městě. Poznávání historie, architektury, umění, možnost sportovních a wellness aktivit. Edukativně stimulační skupina pro předškoláky (podpora školní zralosti).

Kontakty a další informace

Atrium školka

Husova 7
602 00 Brno

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Šilingrovo náměstí (30m)

Další informace

Ceny od-do
3.200 - 8.700 Kč

Náš přístup

Komunikace, spolupráce a služby nad rámec provozu školky. Kurzy, přednášky, víkendové a volnočasové aktivity, příměstské tábory. Možnost pořádání soukromých oslav, sledování ohňostrojů na terase apod.

Webová kamera – (jen Vy) můžete sledovat, co děti dělají v průběhu dne. Bezbarierový přístup do školky i pohyb v jejích prostorách. Parkovací místo ve dvoře. Kapacita jen 15 dětí.

Atrium školka

Aktivity

Nabízíme rozmanité aktivity pro všestranný rozvoj vašeho dítěte – jazykové (angličtina), sportovní, kreativní, hudební, přírodověrné, enviromentální, dramatická výchova a logopedie, pečení, předškolní průprava.

Stravování

Pravidelné stravování, jídlo a pití připravené z kvalitních surovin. Dopolední svačina, oběd i odpolední svačina ze Zdravého restaurantu Vitalité.

Atrium školka

Provozní doba

Pondělí až pátek 7.00–18.00 h. Možnost krátkodobého i večerního hlídání dětí. Provoz během prázdnin.

Nejbližší školky

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Orlí | Soukromá dětská skupina

Školka Orlí

Moderní školka vedená s usměvem, láskou a respektem. To je Školka Orlí, kterou najdete v samotném centru Brna.

Brno Brno - Střed

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Vlněnka | Soukromá dětská skupina

Školka Vlněnka

Školka Vlněnka v Brně u Vaňkovky: otevřena v pracovní dny 8-17, s privátní zahradou, skandinávským designem a bio stravou. Pro děti od 2 let.

Brno Brno - Střed Komárov Černovice

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Spielberk | Soukromá dětská skupina

Školka Spielberk

Školka Spielberk v Brně poskytuje kvalitní vzdělávání a péči pro děti od 2 let s důrazem na individuální přístup, aktivity a přírodní prostředí.

Brno Brno - Střed Štýřice Bohunice

Dětská skupina Waldorfská školka Jazyková školka
Mateřská školka Dráček | Soukromá školka

Mateřská školka Dráček

Školka Dráček dává důraz na jazykové vzdělání, a to nejen v angličtině, ale i dalších jazycích. Všestranné aktivity s prvky Waldorfské pedagogiky.

Brno Brno - Střed

Všechny školky v Brně