Školka Vlněnka
Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka

Celá ČR Jazykové školky Montessori školky Dětské skupiny Jihomoravský kraj Jazykové školky Jihomoravský kraj Brno Jazykové školky Brno Montessori školky Brno Montessori školky Jihomoravský kraj Dětské skupiny Jihomoravský kraj Dětské skupiny Brno Brno - Střed Komárov Černovice

Školka Vlněnka

Školka Vlněnka je soukromá dětská skupina s prvky Montessori a angličtiny pro děti ve věku od 2 let až do 1. třídy, se soukromou zahradou, zdravou stravou, a parkováním v garáži.

Školku vedeme s úsměvem, láskou, a respektem. Máme k dispozici soukromou zahradu s hřištěm přímo před našimi okny. Zaměřujeme se na přírodní materiály, pastelové barvy, a kvalitní pomůcky ve skandinávském stylu, které vozíme z Dánska, Norska, Nizozemí, nebo USA.

Kontakty a další informace

Školka Vlněnka

Vlněna 3
Brno - Střed
602 00

Zřizovatel

Mini Školka Jarní - dětská skupina, z.s.
Vlněna 3
Brno
602 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

 • Úzká (100m)
 • Úzká (170m)
 • Vlhká (240m)
 • Hlavní nádraží (300m)

Kde se nachází Školka Vlněnka

Nachází se v Brně – centru, hned vedle Vaňkovky, v novém Office Parku Vlněna. Školka je otevřena v pracovní dny 8-17 hodin, je asi pět minut od Hlavního nádraží nebo Zvonařky, a krátkodobé parkování pro rodiče je možné na školkových místech v garáži.

Výborná dopravní dostupnost převážně pro rodiny z centra, Černovic, Komárova, Brno-jih, Židenic, Černá pole, Veveří, Heršpic, Králova pole, případně pracující v okolí (Vlněna Office Park, Vaňkovka, Titanium, Triniti, Ponávka, Impact Hub, Clubco, Úrazová nemocnice, Magistrát,…)

Otevírací doba

Celoročně (až na 5 týdnů dle zákona), pracovní dny 8-17 hodin.

O Školce Vlněnce

Školku vedeme s úsměvem, láskou, a respektem. Máme k dispozici soukromou zahradu s hřištěm přímo před našimi okny. Zaměřujeme se na přírodní materiály, pastelové barvy, a kvalitní pomůcky ve skandinávském stylu, které vozíme z Dánska, Norska, Nizozemí, nebo USA.

Pravidelně k nám dochází paní logopedka, navštěvujeme solnou jeskyni, užíváme si Kids Masterchef – kurzy vaření, dětskou jógu, divadlo, canisterapii, nebo živou hudbu.

Ve školce se podává zdravější strava částečně v BIO kvalitě, neslazené nápoje, objednáváme farmářské bedýnky.

V prostorných třídách s dostatkem denního světla a výhledem do zeleně se věnují dětičkám 3 pedagogové, v průměru vychází pouze 5-6 dětí na jednoho pedagoga, což zajišťuje individuální přístup a bezpečí.
Dětem zajistíme péči a rozvoj vycházející z RVP od 2 let až po nástup do 1. třídy díky našim kvalifikovaným pedagogům.

Plenky docházce nebrání, jsme otevření barefoot botičkám, a poskytujeme adaptační program ve formě postupného zvykání dle domluvy s rodiči.

Školka Vlněnka nabízí

 • ucelený rozvoj od 2 let až po 1. třídu
 • soukromou zahradu s hřištěm u školky
 • výuku v češtině i v angličtině
 • prvky Montessori pedagogiky
 • stravu v bio kvalitě
 • převážně ekologické čistící prostředky
 • logopedii
 • invidiuální péči (v průměru 4-6 dětí na pedagoga)
 • nadstandardní aktivity (solná jeskyně, kurzy vaření pro děti)
 • parkování v garáži (10 míst)
 • skandinávský design a kvalitní prostředí
 • adaptační program – postupné zvykání

Kroužky a aktivity v rámci docházky

Umění, Hudební výchova, Sport a gymnastika, Dětská jóga, Fyzio cvičení, Předškolní příprava, Snoezelen multismyslová metoda, Dětská Etiketa, Enviro pro děti, Tanec, Polytechnická výchova, Kurzy vaření, Logopedie, Přírodověda, Vědecké pokusy, a další.

Dale návštěvy a hosté: Canisterapie, Logoped, Dětské divadlo, Včelař, Zoubkové víly, Vážná hudba hrou, Solná jeskyně, a další.

Více detailů

Více detailů na našem webu: www.skolkavlnenka.cz, pro více informací prosíme o vyplnění nezávazného formuláře v sekci Pro zájemce, kde zatrhnete o jaké informace máte zájem, jaké jsou Vaše přání a priority. Poté se telefonicky spojíme a probereme detaily, případně se poznáme na osobní schůzce ve školce.

Nejbližší školky

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Orlí | Soukromá dětská skupina

Školka Orlí

Moderní školka vedená s usměvem, láskou a respektem. To je Školka Orlí, kterou najdete v samotném centru Brna.

Brno Brno - Střed

Jazyková školka Montessori školka
Atrium školka | Soukromá školka

Atrium školka

Brněnská školka Atrium vytváří pro děti přátelské a esteticky čisté prostředí, kde si mohou hrát, tvořit, učit se, tancovat a poznávat nové přátelé.

Brno Brno - Střed

Veselá školka

Veselá školka: Naše vize spočívá v naplněných dnech radostí, podpoře přirozené touhy dětí učit se a rozvíjení soběstačnosti.

Brno Židenice

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Spielberk | Soukromá dětská skupina

Školka Spielberk

Školka Spielberk v Brně poskytuje kvalitní vzdělávání a péči pro děti od 2 let s důrazem na individuální přístup, aktivity a přírodní prostředí.

Brno Brno - Střed Štýřice Bohunice

Všechny školky v Brně