Mateřská škola Zeměkoule
Umělecká školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Umělecké školky Jazykové školky Praha 4 Praha 4 Umělecké školky Praha Kunratice Umělecké školky Praha 4

Mateřská škola Zeměkoule

Profesionální tým učitelů vyučuje dle vlastního vzdělávacího programu metodami zážitkové pedagogiky v českém i anglickém jazyce. Školka je akreditována MŠMT. Nabízíme mnoho kroužků, které jsou součástí programu školky, např. předškolní příprava, gymnastika, hudební nauka, rytmika a dramatika.

Vše se snažíme s dětmi prožívat, např. v týdnu řemesel pečeme chléb, v týdnu jablka moštujeme, v týdnu hudby pořádáme koncert, v týdnu zdraví si hrajeme na nemocnici pro medvídky.

Kontakty a další informace

Mateřská škola Zeměkoule

K Zeleným domkům 176
Praha 4 - Kunratice
148 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Zelené domky (190m)
  • Ústavy Akademie věd (380m)

Další informace

Ceny od-do
1.025 - 16.500 Kč

Mateřská škola ZeměkouleNaše filosofie

Dítě je jedinečnou bytostí, která chce vše poznávat a vnímat každý detail. Proto našim dětem umožňujeme prožívat život ve školce naplno pomocí svých smyslů a být zároveň tvůrcem a aktivním členem celého programu. Naše děti mají možnost individuálně jednat, nepotlačovat své vlohy a nadání a rozvíjet se, v čem jsou dobré.

Letem světem

Pomáháme dětem si uvědomit, že naše planeta je naprosto jedinečným místem ve vesmíru a že každý z nás by měl nést zodpovědnost za život na ní. Poznáváním Zeměkoule se děti učí vnímat věci propojené a v souladu. S péčí o Zeměkouli souvisí i péče o nás samotné. Proto dbáme na zdravý životní styl v souladu s přírodou.

Angličtina hrou

Jazyk je zásadním prostředkem při komunikaci mezi lidmi. V předškolním vzdělávání je dítě otevřené všem vnějším impulsům, a proto se také rychle učí jiný než mateřský jazyk. Předáváme dětem angličtinu přirozeným způsobem a hlavně zábavnou formou. Každý má svobodu a možnost udávat si vlastní tempo v přijímání nových znalostí. Chceme, aby se anglický i český jazyk plnohodnotně rozvíjely a fungovaly ve vzájemném souladu.

Mateřská škola ZeměkoulePod jednou střechou

Naší snahou je vychovávat děti tak, aby spolupracovaly, pomáhaly jeden druhému, a to jak v rámci běžného života školky, tak při vzájemném učení. Děláme vše pro to, aby mezi dětmi, učiteli a rodiči panovaly zdravé a fungující vztahy.

Učitel je průvodcem

Učitelé jsou průvodci, kteří provedou děti celým tímto důležitým obdobím jejich života. Jejich úloha nespočívá v nadřazenosti, ale ve spolupráci, protože i učitelé se mohou spoustu věcí od dětí naučit. Musí ale ukazovat vysoké morální vlastnosti, z kterých pak vychází přirozená autorita a důvěra.

Nejbližší školky

Soukromé jesle Montessori školka Jazyková školka
Montessori školka a jesle NestLingue | Jazyková školka

Montessori školka a jesle NestLingue

Česko-anglická školka a jesle Nestlingue nabízí celodenní výuku s rodilým mluvčím. Připravenost děti na ZŠ a výuka podle principů Montessori.

Praha Praha 4

Montessori školka Jazyková školka
Mateřská škola Wonderland | Soukromá školka

Mateřská škola Wonderland

Mateřská škola Wonderland v Praze 4 nabízí kvalitní výuku v dvou pobočkách. Provozujeme navazující základní školu Wonderland Academy.

Praha Praha 4

Lesní školka
Mateřská škola Semínko | Soukromá lesní školka

Mateřská škola Semínko

Školka Semínko v pražské Hostivaři klade důraz na ekologickou výchovu. Děti tráví hodně času na zahradě nebo na farmě s hospodářskými zvířaty.

Praha Praha 10

Dětská skupina Soukromé jesle Jazyková školka
Dětské centrum Školka Újezd | Soukromá jazyková školka

Dětské centrum Školka Újezd

Dětské centrum v Újezdu u Průhonic je školka s velkou orientací na jazykovou výuku. Výuka angličtiny, němčiny a ruštiny.

Praha Praha 4

Všechny školky v Praze