Nessie English Preschool
Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Praha 5 Jazykové školky Praha 5 Smíchov

Nessie English Preschool

Anglická mateřská škola Nessie v Praze v České republice, je otevřena dětem všech národností s různou úrovní angličtiny od 2 do 6 let. Anglický jazyk a ostatní znalosti se děti učí pomocí poutavých her a aktivit, celý program je založen na Britských osnovách (National Curriculum of England) pro předškolní výuku. Program Nessie připravuje děti pro budoucí vzdělávání v anglických, mezinárodních i českých školách. Nábízíme též široký výběr mimoškolních aktivit a zájmových kroužků.

V naší mateřské škole se setkávají děti různých národností, různých jazyků, různých kultur. Mnohonárodnostní prostředí pomáhá dětem nejen v efektivnější adaptaci na cizí jazyk, ale učí je poznávat a respektovat odlišnosti jednotlivých kultur a jeden druhého.

Kontakty a další informace

Nessie English Preschool

Nad Bertramkou 10
Praha 5 - Smíchov
150 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Mrázovka (150m)
  • Bertramka (270m)

Naši učitelé mají odpovídající pedagogické vzdělání, bohaté zkušenosti s výukou v mezinárodních školách a školkách po celém světě a pozitivní přístup k dětem. Učitelé Nessie English Preschool pocházejí převážně z Velké Británie, USA a z České republiky. Všichni lektoři mají odpovídající pedagogické vysokoškolské vzdělání, zkušenost s výukou v mezinárodních školkách po celém světě a positivní přístup k dětem.

Na přání zajišťujeme dopravu dětí do školky a zpět školním mikrobusem.

Nessie English Preschool v Praze 5 sídlí v prostorné vile se zahradou, v klidné rezidenční vilové čtvrti v ulici Nad Bertramkou, několik minut od stanice metra Anděl. Vila slouží výhradně k provozu naší anglické školky.

Školní den

Nessie English PreschoolŠkolka je otevřena od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Výukový program probíhá vždy od 9:00 do 15:30.

Pro děti z Pre-Nursery třídy nabízíme dva programy, a to půldenní program, který začíná v 9:00 a končí ve 12:30, nebo celodenní program, který probíhá od 9:00 do 15:30.

Od 8:00 do 8:50 probíhá ranní supervize. V 8:50 začíná registrace a příprava na začátek školního programu, který začíná v 9:00. Školní den začíná s tzv. Circle time, což je přivítání dětí ve školce, při kterém si sdělí, jaký program je pro ně na daný den připraven. Školní den pokračuje výukou v podobě her a různých aktivit a také trávením času venku na školním hřišti či zahradě. V mezičase mají děti čas na dopolední svačinu. Obědy jsou servírovány od 11:30, a to pro každou třídu zvlášť. Naše nejmenší děti (Pre-Nursery třída) mají obědy již od 11:30 z důvodu následujícího odpočinku a spánku. Ostatní třídy pak obědvají v době mezi 12:00 a 13:00. Po obědě tráví děti opět čas venku na školním hřišti či zahradě, následuje výuka. V 15:15 mají děti odpolední svačinu a v 15:30 školní program končí. Po konci programu mohou děti pokračovat na odpolední supervizi (do 17:00) nebo mohou navštěvovat některý z nabízených kroužků.

Po předchozí domluvě je možné si děti vyzvednout kdykoliv během dne, ale doporučujeme respektovat denní rozvrh, aby děti z nabízeného programu čerpaly co nejvíce.

Adaptační program

V Park Lane se snažíme novým dětem umožnit co nejplynulejší adaptaci do nového prostředí.
Abychom zajistili snadný a příjemný start v nové školce, nabízíme pozvolný začátek školního roku.

V prvních dvou nebo třech týdnech se děti účastní pouze dopoledního programu. Postupně zvyšujeme čas strávený ve školce až do té doby, než je dítě dostatečně usazeno, cítí se komfortně v novém prostředí a připraveno trávit ve školce celý den.

Adaptační proces je u každého dítěte odlišný a jsme připraveni respektovat všechny potřeby dítěte.

Formu a délku adaptačního procesu můžete kdykoli prodiskutovat s třídním učitelem.

Nejbližší školky

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Mini školka MAM Prostor | Soukromá školka

Mini školka MAM Prostor

Zážitková školka a jesle MAM prostor pro děti od 14 měsíců se zaměřením na jazykovou, výtvarnou a kreativní výchovu.

Praha Praha 5

Jazyková školka
Mateřská škola Indigo Kids | Soukromá česko-anglická školka

Mateřská škola Indigo Kids

Anglická školka na pražském Vyšehradě vybírá to nejlepší z klasický a speciálních pedagogických metod. Vzdělání formou hry.

Praha Praha 2

Jazyková školka Dětská skupina
Školka a dětská skupina Pididomek | Soukromá školka

Školka a dětská skupina Pididomek

Jazyková školka PidiDomek využívá k výuce prvky z metodiky Montessori. Na děti tu čeká dvojjazyčná asistentka a řada kroužků v rámci školného.

Praha Praha 1

Soukromé jesle Jazyková školka Dětská skupina
Dětská skupina Oříšek | Soukromá školka

Dětská skupina Oříšek

Dětská skupina a jesle Oříšek jsou místem, kde si vaše děti a hrají si zároveň. Jednou týdně se u nás děti učí anglicky.

Praha Praha 6

Všechny školky v Praze