Školička a jesle Vltaváček
Montessori školka Soukromé jesle Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Montessori školky Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Montessori školky Praha Soukromé jesle Praha 7 Jazykové školky Praha 7 Praha 7 Holešovice Montessori školky Praha 7

Školička a jesle Vltaváček

Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Jeden lektor se stará o pět dětí. Používáme metodiku Montessori v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“ Máme připravený bohatý program pro každé dopoledne (angličtina, výtvarná vychova, hudební výchova, logopedické hry, tělecvik…).

Veškeré aktivity s dětmi probíhají v příjemné atmosféře. Každé dítě má čas na práci, který odpovídá jeho potřebám (dítě u nás neuslyší „Dělej, zase budeš poslední!“…) Víme, že je Vaše dítě jedinečné,a tak k němu i přistupujeme kromě skupinových aktivit se Vašemu dítěti věnujeme během dne i individuálně, všímáme si jeho radostí i starostí.

Kontakty a další informace

Školička a jesle Vltaváček

V Přístavu 1586/2
Praha 7 - Holešovice
170 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Přístav Holešovice (210m)
  • V přístavu (240m)
  • Maniny (440m)
  • U Průhonu (470m)

U všech činností vždy zohledňujeme povahu a osobnost Vašeho dítěte (nikdy nikoho do ničeho nenutíme). Víme, jak je důležitá pochvala a povzbuzení pro Vaše dítě.

Prvky výuky podle M.Montessori. Vaše dítě vedeme v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“

 

Tématická dopoledne

Každé dopoledne máme pro Vaše dítě připravený jiný program. Hudební výchova, výtvarná výchova, angličtina, tělocvik a logopedické hrátky.

Spolupráce s rodinou

Naše dveře jsou pro Vás vždy otevřené. Uvítáme Vaše dotazy a podněty.

Pozitivní prostředí

V naší školičce čeká na Vaše dítě klidné a pozitivní prostředí s mnoha podněty. Chceme, aby se Vaše dítě u nás cítilo dobře a bezpečně. V naší školičce jsme „všichni kamarádi“.

Nejbližší školky

Jazyková školka
Malvína Futurama | Soukromá anglická školka

Mateřská školka Malvína Futurama

Soukromá školka Malvína Futurama v Karlíně nabízí moderní přístup k rozvoji dítěte a výuku v anglickém a španělském jazyce.

Praha Praha 8

Soukromé jesle
Jesle a miniškolka Malvína Futurama | Soukromá školka

Jesle a miniškolka Malvína Futurama

Jesle a miniškolka Malvína Karlín pro nejmenší vám poskytne nejen jazykově vybavené asistenty a chůvu, ale i pocit bezpeší a lásky.

Praha Praha 8

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Dětský klub Jablíčko | Soukromá školka

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko v Praze na Žižkově je zaměřen na ekologii. Děti absolvují každodenní vycházky a mají k dispozici přírodní dvorek.

Praha Praha 3

Soukromé jesle Jazyková školka
Smiling Baby School | Soukromá anglická školka

Smiling Baby School

Anglická školka a jesle Smiling Baby School sídlí v nádherné budově se zahradou, kde si můžou děti bezpečně hrát, učit se novým věcem a chodit do přírody.

Praha Praha 7

Všechny školky v Praze