Mateřská škola Sluníčko - Brno Lesná
Jazyková školka Montessori školka

Celá ČR Jihomoravský kraj Jazykové školky Jihomoravský kraj Brno Jazykové školky Brno Montessori školky Brno Montessori školky Jihomoravský kraj Lesná

Mateřská škola Sluníčko – Brno Lesná

Třída s výukou v českém jazyce. Mnohaleté zkušenosti, nejlepší a vysoce kvalifikovaní pedagogové s Montessori diplomem, krásné prostředí a nadstandartní vybavení montessori materiálem, individuální přístup zajištěn dvěma pedagogy a jedním asistentem v každé třídě, česká i anglická třída.

Naší snahou je vytvořit pevný základ k budoucí spokojenosti a úspěšnosti v životě dítěte, a později dospělého jedince. Počáteční úspěchy v MŠ i ZŠ jsou jistotou k vypěstování zdravého sebevědomí dítěte. Zdravý psychický vývoj současně upevňuje fyzické zdraví jedince.

Mateřskou školu navštěvují děti ve věku 2 – 7 let. Pro předškolní děti je vytvořena speciální příprava na základní školu pod vedením odborného pedagoga.

Kontakty a další informace

Mateřská škola Sluníčko - Brno Lesná

Šrámkova 14
Brno – Lesná
638 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Čertova rokle (120m)
  • Arbesova (390m)

Spolupráce s rodiči

Rodiče mají možnost kdykoliv se účastnit pobytu svého dítěte ve škole, společně vytváří program školy. Společné oslavy svátků, posezení s rodiči, výlety a různé programy mají za úkol podporovat vztahy mezi rodinou a školou.

Výuka angličtiny

Výuka se uskutečňuje volbou vhodných metod v podobě kroužku anglického jazyka. Nevede k přetěžování dětí. Důraz je kladen na zájem a schopnost nápodoby u dětí, využití prožitku, hry, zábavných aktivit a učení v reálných situacích.

Mateřská škola Sluníčko - Brno Lesná

Sportovní a ozdravný program

Požadavek zdárného tělesného rozvoje je zajišťován dostatkem pohybu. Pohybová cvičení jsou podřízena pohybové senzitivitě. Jejich význam spočívá mimo jiné v tom, že pomáhají utvářet smysl pro vnímání vlastního pohybu (kinestetické vnímání), které je předpokladem sebevědomí a uchování pohybových zkušeností.

Nejbližší školky

Jazyková školka Montessori školka
Mateřská škola Sluníčko - Brno střed | Montessori školka

Mateřská škola Sluníčko – Brno střed

Soukromá školka Sluníčko na Brně - střed respektující individuální potřeby dětí. Výuka podle metod Montessori a rozvíjení rozumových dovedností.

Brno Brno - Střed

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Jarní | Soukromá anglická školka

Školka Jarní

Krásná školka v brněnské části Obřany-Maloměřice, Školka Jarní, kde najdete kromě úsměvu a respektu také všestranný přístup k rozvoji dítěte.

Brno Obřany a Maloměřice

Dětská skupina Waldorfská školka Jazyková školka
Mateřská školka Dráček | Soukromá školka

Mateřská školka Dráček

Školka Dráček dává důraz na jazykové vzdělání, a to nejen v angličtině, ale i dalších jazycích. Všestranné aktivity s prvky Waldorfské pedagogiky.

Brno Brno - Střed

Jazyková školka Montessori školka
Mateřská škola Sluníčko - Brno Královo Pole | Montessori školka

Mateřská škola Sluníčko – Brno Královo Pole

Soukromá školka Sluníčko v Králově Poli s angličtinou, kde se o děti postarají kvalifikované paní učitelky. Montessori vzdělávání.

Brno Královo Pole

Všechny školky v Brně