Mateřská školka Andělská
Lesní školka Dětská skupina Soukromé jesle Montessori školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Montessori školky Dětské skupiny Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Montessori školky Praha Dětské skupiny Praha Jazykové školky Praha 9 Praha 9 Lesní školky Soukromé jesle Praha 9 Montessori školky Praha 9 Újezd nad Lesy Lesní školky Praha Lesní školky Praha 9 Dětské skupiny Praha 9

Mateřská školka Andělská

V Mateřské školce Andělská dáváme důraz na individuální přístup ke každému žákovi, uvědomujeme si, že každý člověk se rodí jako jedinečná bytost se svými talenty, které je třeba rozvíjet a podporovat.

U nás ve mateřské školce věříme, že empatie, vřelost, vstřícný a pokorný přístup na straně učitele vytváří klidné prostředí, do kterého děti rádi chodí a které prospívá k vytvoření vzájemné důvěry mezi žáky a učiteli, rodiči…

Při výuce v Mateřské školce Andělská Újezd nad Lesy pracujeme s principy dle metody Montessori, využíváme heren vybavených pomůckami a hračkami pro tuto metodu.

Kontakty a další informace

Mateřská školka Andělská

Čenovická 1085
Praha 9 - Újezd nad Lesy
190 16

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Pilovská (120m)
  • Podlužanská (240m)
  • Blatov (500m)

Proč si vybrat naší školku

Jsme držiteli medaile MŠMT za příkladnou pedagogickou činnost, vysoká kvalita a bezpečnost výuky je u nás Mateřské školce Andělská Újezd na Lesy na prvním místě. Preferujeme individuální přístup ke každému žákovi, vyučujeme v malých skupinkách. Výuka probíhá v rodinné vile se zahradou v těsné blízkosti Klánovického lesa.

V Mateřské školce Újezd nad Lesy probíhá docházka celodenní či zkrácená. Umožňujeme flexibilní harmonogram v průběhu studia.

Přijímáme žáky v průběhu roku, pokud to umožní kapacita školky. Zápis doporučujeme cca rok dopředu před nástupem do školky.

Nejbližší školky

Soukromé jesle Montessori školka Jazyková školka
My Montessori Školka Limetka | Soukromá školka

My Montessori Školka Limetka

Školka Limetka vychází z pedagogiky Marie Montessori. Výuka angličtiny. Pěstování tvořivosti a pozitivního sebehodnocení.

Praha Praha 9

Montessori školka
Hlídací centrum Pohádka | Soukromá školka

Hlídací centrum Pohádka

Soukromé hlídací centrum Pohádka s prvky Montessori najdete na Praze 21 v Újezdy nad Lesy. Profesionální chůvy a harmonické prostředí pro rozvoj dítěte.

Praha Praha 21

Soukromé jesle Dětská skupina
Dětská skupina Minisvět u Krtečka - Úvaly | Soukromá školka

Dětská skupina Minisvět u Krtečka – Úvaly

Dětská skupina v Úvalech podporuje samostatnost dítěte, zdravé sebevědomí, vztah a odpovědnost k sobě samému a k druhým a zdravý životní styl.

Úvaly

Umělecká školka Soukromé jesle Jazyková školka
Jesle a školka Kukina | Soukromá školka

Jesle a školka Kukina

Školka Kukina si zakládá na rodinném prostředí s velkým důrazem na kreativní vývoj dítěte. Děti u nás najdou vlastní zahradu.

Praha Praha 14

Všechny školky v Praze