Školka Spielberk
Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka

Celá ČR Jazykové školky Montessori školky Dětské skupiny Jihomoravský kraj Jazykové školky Jihomoravský kraj Brno Jazykové školky Brno Montessori školky Brno Montessori školky Jihomoravský kraj Dětské skupiny Jihomoravský kraj Dětské skupiny Brno Brno - Střed Štýřice Bohunice

Školka Spielberk

Školka Spielberk je soukromá dětská skupina s prvky Montessori a angličtiny pro děti ve věku od 2 let až do 1. třídy, se soukromým hřištěm, zdravou stravou, a parkováním.

Ve veliké třídě s dostatkem denního světla a výhledem do zeleně a na jezírka se věnují dětičkám 3 pedagogové. V průměru vychází pouze 5-6 dětí na jednoho pedagoga, což zajišťuje individuální přístup a bezpečí.

Kontakty a další informace

Školka Spielberk

Holandská 3, Brno - střed, přízemi vily K
Štyřice
602 00

Zřizovatel

Mini Školka Jarní - dětská skupina, z.s.
Vlněna 3
Brno
602 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

 • Holandská (100m)
 • Strážní (270m)
 • Vojtova (320m)

Kde se nachází Školka Spielberk

Nachází se v Brně – centru / Štýřicích, na ulici Holandská, ve vile mezi novou Náplavkou a AZ Tower, v prémiovém office parku Spielberk.

Je pár zastávek od Hlavního nádraží, a krátkodobé parkování pro rodiče je možné přímo před vilou.
Výborná dopravní dostupnost převážně pro rodiny z Bohunic, Moravan, Rajhradu, Modřic, Želešic, Heršpic, Komárova a Brno-jih, centra, Starého a Nového Lískovce, či pracující v okolí (Office Park Spielberk, Brno Business Park Londýnské náměstí, Justiční areál, AZ Tower, FN Bohunice, Nemocnice Milosrdných Bratří, FN U svaté Anny, a další).

Otevírací doba

Celoročně (až na 5 týdnů dle zákona), pracovní dny 8-17 hodin.

O školce Spielberk

Rozvíjíme v dětech všestrannost a zvídavost, školku vedeme s úsměvem, láskou, a respektem. Máme k dispozici soukromou zahradu s hřištěm, preferujeme přírodní materiály, pastelové barvy, a kvalitní pomůcky ve skandinávském stylu, které vozíme z Dánska, Norska, Nizozemí, nebo USA.

Pravidelně k nám dochází paní logopedka, navštěvujeme solnou jeskyni, užíváme si Kids Masterchef – kurzy vaření, dětskou jógu, fyzio, canisterapii, hru na klavír a kytaru, nebo divadlo.

Ve školce se podává zdravější strava částečně v BIO kvalitě, neslazené nápoje, a ovoce a zeleniny z farmářských bedýnek.

Ve veliké třídě s dostatkem denního světla a výhledem do zeleně a na jezírka se věnují dětičkám 3 pedagogové. V průměru vychází pouze 5-6 dětí na jednoho pedagoga, což zajišťuje individuální přístup a bezpečí.
Dětem zajistíme péči a rozvoj vycházející z RVP od 2 let až po nástup do 1. třídy díky našim kvalifikovaným pedagogům.

Plenky docházce vůbec nevadí, jsme otevření barefoot botičkám, a poskytujeme adaptační program ve formě postupného zvykání dle domluvy s rodiči.

Školka Spielberk nabízí

 • ucelený rozvoj od 2 let až po 1. třídu
 • soukromou zahradu s hřištěm
 • výuku v češtině i v angličtině
 • prvky Montessori pedagogiky
 • stravu v bio kvalitě
 • převážně ekologické čistící prostředky
 • logopedii
 • invidiuální péči (v průměru 4-6 dětí na pedagoga)
 • nadstandardní aktivity (solná jeskyně, kurzy vaření pro děti)
 • parkování před školkou
 • skandinávský design a kvalitní prostředí
 • adaptační program – postupné zvykání

Školka SpielberkKroužky a aktivity v rámci docházky

Umění, Hudební výchova, Sport a gymnastika, Dětská jóga, Fyzio cvičení, Předškolní příprava, Snoezelen multismyslová metoda, Dětská Etiketa, Enviro pro děti, Tanec, Polytechnická výchova, Kurzy vaření, Logopedie, Přírodověda, Vědecké pokusy, a další.

Dale návštěvy a hosté: Canisterapie, Logoped, Dětské divadlo, Včelař, Zoubkové víly, Vážná hudba hrou, Solná jeskyně, a další.

Více detailů

Více detailů na našem webu: www.skolkaspielberk.cz, pro více informací prosíme o vyplnění nezávazného formuláře v sekci Pro zájemce, kde zatrhnete o jaké informace máte zájem, jaké jsou Vaše přání a priority. Poté se telefonicky spojíme a probereme detaily, případně se poznáme na osobní schůzce ve školce.

Nejbližší školky

Jazyková školka Montessori školka
Vivi Kids Club | Soukromá jazyková školka

Vivi Kids Club

V anglické školce Viki Kids Club bude vaše dítě v kontaktu s cizím jazykem celý den. Vaše dítě je pro nás nejcennějším pokladem.

Brno Komárov

Jazyková školka Montessori školka
Atrium školka | Soukromá školka

Atrium školka

Brněnská školka Atrium vytváří pro děti přátelské a esteticky čisté prostředí, kde si mohou hrát, tvořit, učit se, tancovat a poznávat nové přátelé.

Brno Brno - Střed

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Vlněnka | Soukromá dětská skupina

Školka Vlněnka

Školka Vlněnka v Brně u Vaňkovky: otevřena v pracovní dny 8-17, s privátní zahradou, skandinávským designem a bio stravou. Pro děti od 2 let.

Brno Brno - Střed Komárov Černovice

Dětská skupina Jazyková školka Montessori školka
Školka Orlí | Soukromá dětská skupina

Školka Orlí

Moderní školka vedená s usměvem, láskou a respektem. To je Školka Orlí, kterou najdete v samotném centru Brna.

Brno Brno - Střed

Všechny školky v Brně