Duhová školka Praha - mateřská umělecká školka
Waldorfská školka Montessori školka Umělecká školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Montessori školky Montessori školky Praha Umělecké školky Praha 10 Jazykové školky Praha 10 Umělecké školky Praha Waldorfské školky Waldorfské školky Praha Montessori školky Praha 10 Umělecké školky Praha 10 Záběhlice Waldorfské školky Praha 10

Duhová školka Praha – mateřská umělecká školka

Duhová školka Praha nabízí příjemné rodinné prostředí, individuální přístup v kolektivu 10 dětí a bohatý vzdělávací program s rozšířenou hudební a výtvarnou výchovou. Zaměřujeme se zároveň i na pohybový rozvoj dětí, využíváme metody alternativního vzdělávání. V našem originálním výukovém programu nazvaném „Putování se skřítkem Duháčkem“ se zábavným způsobem věnujeme vlastivědě a přírodovědě.

Výuka hrou je přizpůsobena věku dětí tak, aby rozvíjela znalosti, představivost a cvičila paměť. Program probíhá především v češtině, ale nenásilnou formou jsme zařadili také výuku angličtiny. Dle zájmu rodičů zajistíme výuku i jiného jazyka. Jsme flexibilní a rádi Vám vyjdeme vstříc. Program je vhodný pro děti od cca 3 let (2,5 roku). Náplň zpestřujeme prostřednictvím manipulačních činností, konstruktivních a grafických činností, smyslových a psychomotorických her, pohybových a hudebních aktivit. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku.

Kontakty a další informace

Duhová školka Praha – mateřská umělecká školka

Jasmínová 37
Praha 10 - Záběhlice
106 00

Kontaktní info

Web a sociální sítě

Doprava poblíž

  • Sídliště Zahradní město (110m)
  • Sídliště Zahradní město (110m)
  • Práčská (280m)

Další informace

Ceny od-do
2.600 - 13.900 Kč

Náš přístup

Klademe důraz na prožitek a kreativitu, do našich činností zařazujeme především práci s přírodními materiály. Kromě toho využíváme metody alternativního vzdělávání. Učíme děti symbolicky se vyjadřovat, poznávat a zároveň citlivě vnímat sebe a svět kolem nás prostřednictvím uměleckých zážitků vycházejících z jejich vlastního tvořivého projevu.

Program

7:30 – 8:45 příchod dětí
7:30 – 9:00 volný program, hry
9:00 – 9:15 rozcvička
9:15 – 9:45 svačinka
9:45 – 12:00 hlavní činnost (podle týdenního programu) a vycházka nebo pobyt na zahradě
12:00 – 12:30 oběd
12:30 – 13:00 odchod dětí z dopoledního bloku / hygiena, příprava na odpočinek
13:00 – 14:45 relaxace/spánek / předškolní příprava
14:45 – 15:15 svačinka
15:15 – 17:00 volný program, hry / pobyt na zahradě (dle počasí)

Po skončení provozu mateřské školky organizujeme odpolední zájmové kroužky pro nejmenší děti,předškoláky i mladší školní děti (od cca 3 do 9 let). Kromě výtvarných a hudebních aktivit nabízíme také výuku hry na klasickou kytaru určenou pro děti od cca 8 let a výuku hry na zobcovou flétnu pro děti od 4 let.

Dále nabízíme možnost hlídání dětí předškolního věku (od cca 3 let) v prostorách naší školky od 7.30 do 17.00 hodin.

Nejbližší školky

Lesní školka
Mateřská škola Semínko | Soukromá lesní školka

Mateřská škola Semínko

Školka Semínko v pražské Hostivaři klade důraz na ekologickou výchovu. Děti tráví hodně času na zahradě nebo na farmě s hospodářskými zvířaty.

Praha Praha 10

Jazyková školka Soukromé jesle
Mezinárodní školka a jesle Beehive | Anglická školka

Mezinárodní školka a jesle Beehive

Mezinárodní anglická školka a jesle Beehive na Praze 3. Studium ve školce je pro děti nejen vzdělání, ale také vzrušujícím dobrodružstvím.

Praha Praha 3

Soukromé jesle Jazyková školka
Třebešín jazyková školka | Soukromá anglická školka

Třebešín jazyková školka

Anglická školka Třebešín pro děti od 18 měsíců do 6 let. Anglicky se děti v naší školce učí prostřednictvím hry a komunikace s rodilými mluvčími.

Praha Praha 10

Umělecká školka Jazyková školka
Mateřská umělecká školka MuŠka | Soukromá školka

Mateřská umělecká školka MuŠka

Umělecká školka MuŠka rozvíjí každé dítě v široké paletě činností. Zpěv, tanec, malování a každodenní kontakt s angličtinou.

Praha Praha 10

Všechny školky v Praze