Mezinárodní školka a jesle Beehive
Jazyková školka Soukromé jesle

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Vinohrady Soukromé jesle Praha 3 Praha 3 Jazykové školky Praha 3

Mezinárodní školka a jesle Beehive

Mezinárodní školka a jesle Beehive je škola 21. století. Vzdělávání těch nejmenších dětí u nás probíhá od jesliček a přechází přes mateřskou školu. Již od nejnižšího stupně vzdělávací soustavy dochází k propojení českého a britského kurikula. Výuka v jednotlivých stupních na sebe plynně navazuje a zajišťuje tak komplexní rozvoj dítěte.

Studium ve školce začíná třídou Nursery, která je určená dětem ve věku od 3 do 5 let. Výuka v této třídě je plně vedena v anglickém jazyce. Náš nadšený učitelský sbor pracuje s dětmi pečlivě tak, aby jim s pomocí strukturovanějšího vzdělávacího programu Early Years Foundation Stage (EYFS), umožnil prospívat nejen z hlediska vzdělávání, nýbrž také v oblasti sociálního a emocionálního rozvoje.

Kontakty a další informace

Mezinárodní školka a jesle Beehive

Soběslavská 64
Praha 3 - Vinohrady
130 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Želivského (120m)
  • Želivského (130m)

Další informace

Ceny od-do
13.400 - 17.400 Kč

Jesle

Vzdělávání v anglickém jazyce již od útlého věku dítěte. Třída Pre-Nursery bude prvním krokem vašeho dítěte do světa vzdělávání. Tento krok bude pro děti vzrušujícím dobrodružstvím, plným legrace a nových zážitků.

Cílem jesliček je především aplikace vývojového programu zaměřeného na rozvoj tvořivosti formou specifických činností: výtvarná výchova, rozumová výchova, pracovní výchova, hudební výchova, tělesná výchova, mravní výchova…

Třída Pre-nursery je určená dětem ve věku od 12 měsíců do 3 let.

Školka

Nabízíme nadstandartní program v angličtině založený na britských osnovách pro děti všech národností i bez znalosti anglického jazyka. Školka připravuje děti k dalšímu studiu v bilingvním nebo mezinárodním programu ve škole Beehive International School, ale také ke studiu na mezinárodních školách v zahraničích.

Vzdělávací program školky se zaměřuje na klíčové oblasti EYFS a připravuje děti na Key Stage 1: komunikace, jazyk, čtení a psaní, rozvoj matematických dovedností, znalost a chápání světa, tělesná výchova, rozvoj kreativních dovedností, osobní, sociální a emocionální rozvoj…

Školka Beehive je určená dětem ve věku od 3 do 5 let.

Video

Nejbližší školky

Soukromé jesle Jazyková školka
Třebešín jazyková školka | Soukromá anglická školka

Třebešín jazyková školka

Anglická školka Třebešín pro děti od 18 měsíců do 6 let. Anglicky se děti v naší školce učí prostřednictvím hry a komunikace s rodilými mluvčími.

Praha Praha 10

Montessori školka Jazyková školka
Prague International Academy | Soukromá anglická školka

Prague International Academy

Anglicko-česká školka Prague International Academy na pražských Vinohradech. Prestižní předškolní výchova s rodinnou atmosférou pro děti od 3 do 6 let.

Praha Praha 10

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Dětský klub Jablíčko | Soukromá školka

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko v Praze na Žižkově je zaměřen na ekologii. Děti absolvují každodenní vycházky a mají k dispozici přírodní dvorek.

Praha Praha 3

Jazyková školka
Malvína Futurama | Soukromá anglická školka

Mateřská školka Malvína Futurama

Soukromá školka Malvína Futurama v Karlíně nabízí moderní přístup k rozvoji dítěte a výuku v anglickém a španělském jazyce.

Praha Praha 8

Všechny školky v Praze