Jesle a miniškolka Malvína Futurama
Soukromé jesle

Celá ČR Praha Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Praha 8 Soukromé jesle Praha 8 Karlín

Jesle a miniškolka Malvína Futurama

Jesle Malvína Futurama poskytují péči a zázemí nejmenším dětem od jednoho roku do tří let. Je to jejich první pobyt mimo nejbližší – rodinu. Hlavní důraz zde tedy klademe na individuální potřeby dítěte a jejich naplnění – a to vždy dítěti přesně „na míru“. Rozvíjíme u nich postupně základní sociální dovednosti, dobrou motoriku a podporujeme i usměrňujeme jejich celkový zdravý vývoj.

Dětem je poskytována péče způsobem, který v nich pomáhá vytvořit pocit lásky, bezpečí a klidu.

Vzdělávací program pro děti mladší 3 let je rozdělen na několik krátkých časových úseků řízené činnosti během dne. Takto malé děti nejsou schopné udržet pozornost delší dobu, proto s nimi pracujeme v blocích, v mezičasech vyplněných volnou hrou či pobytem venku

Kontakty a další informace

Jesle a miniškolka Malvína Futurama

Sokolovská 668/136D
Praha 8 - Karlín
186 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Invalidovna (240m)
  • Křižíkova (240m)
  • Urxova (470m)

Další informace

Ceny od-do
12.000 - 17.500 Kč

Podrobnější informace

Děti v průběhu celého týdne absolvují výtvarné, hudební i pohybové lekce. Motivujeme je ke společné práci pomocí písníček a říkanek.

S dětmi v jesličkách komunikujeme pouze česky, v případě dětí cizinců anglicky. Výuka angličtiny a němčiny začíná až po dosažení 3 let a přestoupení dítěte do školky.

Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, jsou odborníky ve svém oboru, umí rozvíjet dětský talent a osobnost.

Paní učitelky mají k ruce chůvu, která dohlíží nad bezpečností a díky odstupu dokáže včas rozpoznat, že některé z dětí třeba zrovna teď potřebuje konejšit a povzbudit!

Galerie

Nejbližší školky

Jazyková školka
Malvína Futurama | Soukromá anglická školka

Mateřská školka Malvína Futurama

Soukromá školka Malvína Futurama v Karlíně nabízí moderní přístup k rozvoji dítěte a výuku v anglickém a španělském jazyce.

Praha Praha 8

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Dětský klub Jablíčko | Soukromá školka

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko v Praze na Žižkově je zaměřen na ekologii. Děti absolvují každodenní vycházky a mají k dispozici přírodní dvorek.

Praha Praha 3

Montessori školka Soukromé jesle Jazyková školka
Školička a jesle Vltaváček | Soukromá montessori školka

Školička a jesle Vltaváček

Školka a jesle Vltaváček v pražských Holešovicích používá metodiku Montessori. Všechny aktivity probíhají v příjemné atmosféře.

Praha Praha 7

Soukromé jesle Jazyková školka
Třebešín jazyková školka | Soukromá anglická školka

Třebešín jazyková školka

Anglická školka Třebešín pro děti od 18 měsíců do 6 let. Anglicky se děti v naší školce učí prostřednictvím hry a komunikace s rodilými mluvčími.

Praha Praha 10

Všechny školky v Praze