Prague International Academy
Montessori školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Montessori školky Montessori školky Praha Praha 10 Jazykové školky Praha 10 Vinohrady Montessori školky Praha 10

Prague International Academy

Ve školce PIA (Prague International Academy) se nám podařilo spojit prestižní předškolní výchovu s rodinnou atmosférou zábavné školky pro děti od 3 do 6 let. Naše děti se cítí jako v domácím prostředí. V naší soukromé školce učí pouze zkušení pedagogové. Vaše dítě u nás dostane skvělou jazykovou průpravu nejen v češtině, ale díky našemu anglickému učiteli i v angličtině. Máme pro děti bohatý program – výtvarné, hudební, divadelní aktivity, výuku flétny, jógu, taneční/ baletní průpravu, pobyt na školní zahradě, na dětském hřišti, procházka, návštěvy divadel, výstav apod.

Prague International Academy je nadstandardní mateřská škola, která cíleně připravuje děti bilingvně, tak, jako by vyrůstaly v rodině, kde se zcela spontánně mluví dvěma cizími jazyky. Význam takové výchovy je v současném světě nesporný. Dopřát svému dítěti tuto výchovu není pouhé gesto rodiče. Je to jeho vklad do budoucnosti dítěte. Rodič tak zajišťuje svému dítěti lepší pozici na startu do jeho budoucího života. Bližším cílem našeho snažení je to, aby byly děti schopny pokračovat v PIA school, která bude během školního roku 2020/21 otevřena. Samozřejmě budou také připraveny pro přijetí do klasické ZŠ, vedené v českém jazyce, stejně tak, jako pro návštěvu školy zahraniční. Pětileté předškoláky připravujeme denně v dopoledním programu a také speciálně v čase 13 – 14 hod., kdy je jejich práce nejintenzivnější.

Kontakty a další informace

Prague International Academy

Dykova 543/31
Praha 10 - Vinohrady
101 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

 • Perunova (85m)
 • Vinohradská vodárna (280m)
 • Orionka (410m)
 • Jiřího z Poděbrad (420m)

Další informace

Ceny od-do
9.990 - 15.990 Kč

Cíle naší školky

 • Příprava dítěte pro úspěšný a snadný nástup do prvního ročníku základní školy vedené v českém i anglickém jazyce (dvojjazyčné školy).
 • Rozvoj jazykových schopností – V kombinaci s anglickým rodilým mluvčím a českým učitelem. Učitelé s dětmi stále hovoří, vyzývají děti k opakování a činnosti provádějí se slovním doprovodem.
  Rozvoj motorických funkcí:
 • Hrubá motorika – Pobyt na dětském hřišti, volné hry dětí a učitelem řízené sportovní aktivity.
 • Jemná motorika – Výtvarné aktivity, pracovní činnosti související s tématem programu.

Prague International Academy

 • Rozvoj emoční inteligence, empatie, sociálního učení. Zakládáme si na tom, že naši učitelé projevují dětem respekt, sami učitelé jsou empatičtí, tolerantní. Jsme důslední, ale vytváříme laskavé, bezpečné a podporující prostředí. Jsme dítěti vždy nablízku a rádi chválíme.

Nejbližší školky

Jazyková školka Soukromé jesle
Mezinárodní školka a jesle Beehive | Anglická školka

Mezinárodní školka a jesle Beehive

Mezinárodní anglická školka a jesle Beehive na Praze 3. Studium ve školce je pro děti nejen vzdělání, ale také vzrušujícím dobrodružstvím.

Praha Praha 3

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Dětský klub Jablíčko | Soukromá školka

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko v Praze na Žižkově je zaměřen na ekologii. Děti absolvují každodenní vycházky a mají k dispozici přírodní dvorek.

Praha Praha 3

Jazyková školka
Mateřská škola Prospect | Soukromá jazyková školka

Mateřská škola Prospect

Anglická školka Prospect v pražských Nuslích nabízí výborně připravené učitelé, speciální vzdělávací program a nadstandardní nabídku aktivit.

Praha Praha 4

Jazyková školka
Malvína Futurama | Soukromá anglická školka

Mateřská školka Malvína Futurama

Soukromá školka Malvína Futurama v Karlíně nabízí moderní přístup k rozvoji dítěte a výuku v anglickém a španělském jazyce.

Praha Praha 8

Všechny školky v Praze