Soukromá školka Malvína Futurama
Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Praha 8 Karlín Jazykové školky Praha 8

Mateřská školka Malvína Futurama

Školka Malvína Karlín poskytuje vzdělání a přípravu dětí na školní docházku podle unikátního vzdělávacího programu obohaceného o rozšířenou výuku anglického a španělského jazyka a výtvarných činností. klademe důraz na vzájemnou spolupráci, budování sebedůvěry a pravidla fair-play.

Součástí vzdělávacího programu jsou výtvarné lekce s akademickou malířkou, hudební lekce se sbormistrem dětského pěveckého sboru Mifun a lekce jógy s fyzioterapeutkou.

Rodiče také mohou pro své děti využít služeb logopeda, fyzioterapeuta a psychologa.

Kontakty a další informace

Mateřská škola Malvína Futurama

Sokolovská 668/136D
Praha 8 - Karlín
186 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Invalidovna (240m)
  • Křižíkova (240m)
  • Urxova (470m)

Další informace

Ceny od-do
12.000 - 17.500 Kč

Podrobnější informace

Naše klasická školková třída je určená pro děti mezi 3 až 4 roky života. Teď už moc dobře ví, jak hezky pozdravit a že si mají umýt před jídlem ručičky. Je čas na větší dovednosti!

Dítě které začne brzy navštěvovat školu, musí být schopno naslouchat, být trpělivé a být schopno se soustředit delší dobu. Z tohoto důvodu připravujeme děti na témata, která je čekají na základní škole. Rozšiřujeme jejich znalosti čísel a tvarů, zvyšujeme vědecké poznatky, rozvíjíme jazyk a psaní, ale také v dětech hravou formou budujeme schopnost a touhu učit se.

Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, jsou odborníky ve svém oboru, umí rozvíjet dětský talent a osobnost.

Velký důraz na jazyky

Máme ve školce mnoho dětí s odlišným mateřským jazykem, kteří ovládají český jazyk na různých úrovních nebo ho neovládají vůbec. Dvojjazyčný asistent pracuje na tom, aby jejich nástup do školy byl co nejhladší. Dítě které nerozumí, se kromě jazykové bariéry  často potýká s pocity osamělosti a dezohrientace. Dvojjazyčný asistent pedagoga mu může pomoci cítit se vítaně a bezpečně.

Galerie

Nejbližší školky

Soukromé jesle
Jesle a miniškolka Malvína Futurama | Soukromá školka

Jesle a miniškolka Malvína Futurama

Jesle a miniškolka Malvína Karlín pro nejmenší vám poskytne nejen jazykově vybavené asistenty a chůvu, ale i pocit bezpeší a lásky.

Praha Praha 8

Montessori školka Dětská skupina Soukromé jesle
Dětský klub Jablíčko | Soukromá školka

Dětský klub Jablíčko

Dětský klub Jablíčko v Praze na Žižkově je zaměřen na ekologii. Děti absolvují každodenní vycházky a mají k dispozici přírodní dvorek.

Praha Praha 3

Montessori školka Soukromé jesle Jazyková školka
Školička a jesle Vltaváček | Soukromá montessori školka

Školička a jesle Vltaváček

Školka a jesle Vltaváček v pražských Holešovicích používá metodiku Montessori. Všechny aktivity probíhají v příjemné atmosféře.

Praha Praha 7

Soukromé jesle Jazyková školka
Třebešín jazyková školka | Soukromá anglická školka

Třebešín jazyková školka

Anglická školka Třebešín pro děti od 18 měsíců do 6 let. Anglicky se děti v naší školce učí prostřednictvím hry a komunikace s rodilými mluvčími.

Praha Praha 10

Všechny školky v Praze