Mateřská umělecká školka MuŠka
Umělecká školka Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Umělecké školky Praha 10 Jazykové školky Praha 10 Umělecké školky Praha Umělecké školky Praha 10 Petrovice

Mateřská umělecká školka MuŠka

Školka MuŠka má unikátní vzdělávací program splňující nejpřísnější kritéria ministerstva školství pro děti od 2 let. Hlavní náplní školky je taneční, hudební a výtvarný obor. Nově bude otevřena i anglická třída s rodilým mluvčím. Výuka probíhá s ohledem na věk a schopnosti dítěte, a to 2x či 3x týdně. Výuku vedou odborníci z jednotlivých uměleckých oborů (učitelé ZUŠ, absolventi konzervatoře či akademie hudebních a výtvarných umění).

Rodiče mohou sami zvolit, zda dítě bude v mateřské školce navštěvovat jeden či více uměleckých oborů. Avšak zejména u dětí nejmenších (2-3 roky) je vhodné, aby se seznámili se všemi směry, než se ukáže, ke kterému inklinují nejvíce. Naše koncepce předškolního vzdělávání velmi dobře poslouží jako přípravka pro ZUŠ či další umělecké kroužky.

Kontakty a další informace

Dragon Kindergartens

Edisonova 27/21
Praha 10 – Petrovice
109 00

Kontaktní info

  • Ing. Michaela Přibylová (manažerka školky)
  • +420 776 660 721

Doprava poblíž

  • Morseova (210m)
  • Newtonova (260m)

Další informace

Ceny od-do
5.100 - 12.900 Kč

Náš přístup

Kromě zaměření na umělecké obory jsme tradiční mateřskou školou, ovšem s příjemným personálem a zázemím. Samozřejmě klademe důraz i na pohybový rozvoj dítěte a nabízíme i další volitelné kroužky, jako je plavání, dětská jóga atd. Nedílnou a důležitou součástí výuky je také angličtina pro děti. Ta probíhá formou her s četností, kterou si rodiče sami zvolí.

Možná máte pocit, že téměř v každé mateřské školce děti zpívají, malují či tancují. Podstatným rozdílem u nás ale je, že v MuŠce vedou výuku odborníci z jednotlivých uměleckých oborů a navíc jsou to kvalitní pedagogové předškolních dětí. Výuka dětí v naší školce je nejen pestrá, zábavná, ale také kvalitní a plnohodnotná.

Umělecký program

Koncepce všech uměleckých oborů je samozřejmě ŠKOLA HROU. Ze zkušenosti víme, že děti je třeba nadchnout a bavit. Tak tomu je i při tancování, malování, výuce hudebky či dětského sboru :o).

Všechny umělecké kroužky (hudební kroužky, výtvarka, tancování) a angličtina pro děti, jsou v dopoledních hodinách a již jsou zahrnuty v ceně školného!!!

Nabízíme

  • Taneční kroužky
  • Hudební kroužky
  • Výtvarné kroužky
  • Sportovní kroužky

Nejbližší školky

Dětská skupina Soukromé jesle Jazyková školka
Dětské centrum Školka Újezd | Soukromá jazyková školka

Dětské centrum Školka Újezd

Dětské centrum v Újezdu u Průhonic je školka s velkou orientací na jazykovou výuku. Výuka angličtiny, němčiny a ruštiny.

Praha Praha 4

Lesní školka
Mateřská škola Semínko | Soukromá lesní školka

Mateřská škola Semínko

Školka Semínko v pražské Hostivaři klade důraz na ekologickou výchovu. Děti tráví hodně času na zahradě nebo na farmě s hospodářskými zvířaty.

Praha Praha 10

Waldorfská školka Montessori školka Umělecká školka
Duhová školka Praha - mateřská umělecká školka | Soukromá školka

Duhová školka Praha – mateřská umělecká školka

Duhová školka v Praze - Záběhlicích s rozšířenou hudební a výtvarnou výchovou. Pohybový rozvoj dětí a metody alternativního vzdělávání.

Praha Praha 10

Soukromé jesle Montessori školka Jazyková školka
Montessori školka a jesle NestLingue | Jazyková školka

Montessori školka a jesle NestLingue

Česko-anglická školka a jesle Nestlingue nabízí celodenní výuku s rodilým mluvčím. Připravenost děti na ZŠ a výuka podle principů Montessori.

Praha Praha 4

Všechny školky v Praze