Školka a dětská skupina Pididomek
Jazyková školka Dětská skupina

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Dětské skupiny Dětské skupiny Praha Nové město Jazykové školky Praha 1 Dětské skupiny Praha 1 Praha 1

Školka a dětská skupina Pididomek

Podporujeme začlenění dětí s odlišným mateřským jazykem. Díky projektu Foreigner Friendly Pididomek CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_071/0001635 můžeme podpořit vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem službami dvojjazyčného asistenta.

Nabízíme projektovou výuku, vzdělávání a osobnostní rozvoj pedagogických pracovníků škol, komunitní aktivity. Podporujeme inkluzivní prostředí školy. Cílem projektu je podpořit začlenění dětí s odlišný mateřským jazykem. Projekt je spolufinancován EU.

Kontakty a další informace

Školka a dětská skupina Pididomek

Pštrossova 2129/37 (vstup z Pštrossova 1508/35)
Praha 1 - Nové Město
110 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Myslíkova (215m)
  • Národní divadlo (260m)
  • Lazarská (270m)

Mateřská školka

Maximální kapacita 18 dětí na dvě učitelky a jednu dvojjazyčnou asistentku umožňuje nabízet různé formy vzdělávání – práce v menších skupinkách a individuální přístup.

Nové poznatky dětí získávají prožitkem a hrou. Dětem vytváříme nabídku aktivit se zapojením Montessori prvků. Chceme, aby si děti utvářeli od nejmenšího věku kladný postoj k přírodě, proto se děti zapojují do environmentálního projektu. V ceně školkovného nabízíme následující kroužky, které tématicky navazují na školní vzdělávací program a doplňují vzdělávací nabídku.

Školka a dětská skupina Pididomek

Dětská skupina

Provoz dětské skupiny Pididomek Praha je částečně financován z Evropského sociálního fondu – Operačního programu Zaměstnanosti a částečně z úhrad školkovného. Cílem projektu Pididomek Praha Pštrossova CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_103/0016251 je rozšíření služeb péče o dítě v místě realizace a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi. V centru Prahy tak doplňujeme ucelený systém péče o dítě od 1,5 roku.

Nejbližší školky

Jazyková školka
Mateřská škola Indigo Kids | Soukromá česko-anglická školka

Mateřská škola Indigo Kids

Anglická školka na pražském Vyšehradě vybírá to nejlepší z klasický a speciálních pedagogických metod. Vzdělání formou hry.

Praha Praha 2

Jazyková školka
Nessie English Preschool | Soukromá anglická školka

Nessie English Preschool

Nessie English Preschool v Praze 5 sídlí ve vile Nad Bertramkou. S kvalifikovanými učiteli z Británie, USA a ČR poskytujeme excelentní výuku.

Praha Praha 5

Jazyková školka
Mateřská škola Prospect | Soukromá jazyková školka

Mateřská škola Prospect

Anglická školka Prospect v pražských Nuslích nabízí výborně připravené učitelé, speciální vzdělávací program a nadstandardní nabídku aktivit.

Praha Praha 4

Soukromé jesle Jazyková školka
Smiling Baby School | Soukromá anglická školka

Smiling Baby School

Anglická školka a jesle Smiling Baby School sídlí v nádherné budově se zahradou, kde si můžou děti bezpečně hrát, učit se novým věcem a chodit do přírody.

Praha Praha 7

Všechny školky v Praze