Smiling Baby School
Soukromé jesle Jazyková školka

Celá ČR Jazykové školky Praha Jazykové školky Praha Soukromé jesle Soukromé jesle Praha Soukromé jesle Praha 7 Jazykové školky Praha 7 Praha 7 Bubeneč

Smiling Baby School

Školku a jesličky Smiling Baby School najdete v Praze 7 – kousek od Letenského náměstí u parku Stromovka. Pečlivě jsme vybírali místo, které by bylo vhodné pro Vaše děti, aby si mohly bezpečně hrát, učit se novým věcem v příjemném prostředí, aby měly kam chodit do přírody.

Ve Smiling Baby School se staráme o děti od 12 měsíců do 6 let. Náš vzdělávací program věří, že každé dítě má talent, který je však třeba ve správnou dobu rozvíjet a proto výuková metoda je směrována na vývoj dětských schopností a zároveň je přizpůsobena každé věkové kategorii zvlášť. Vzdělávací program školky využívá toho, že raný vývoj intelektu dítěte je silně ovlivněn procesem zvaným „imprinting“ neboli doslovně vtištění.

Díky imprintingu se mohou děti zlepšovat i v dovednostech ke kterým nemají vrozené předpoklady. Dítě je schopné zapamatovat si a napodobovat chování či procesy, které kolem sebe vnímá, jako samozřejmé. Každé zdravé dítě má ohromný potenciál, který je třeba rozvíjet již v útlém věku. Efektivnost vzdělávání mladších dětí je mnohem vyšší než dospělých. Nutné je však k rozvoji schopností přistupovat správným způsobem – okolní podmínky a prostředí by měly být o krok napřed než dítě.

Kontakty a další informace

Mateřská škola Smiling Baby School s.r.o.

Čechova 29
Praha 7 - Bubeneč
170 00

Kontaktní info

Doprava poblíž

  • Korunovační (350m)
  • Letenské náměstí (380m)

Další informace

Ceny od-do
4.130 - 13.000 Kč

Náš přístup

Pro každou věkovou kategorii máme připraven podrobný plán výuky. Současně však při výuce zohledňujeme vrozené schopností a potřeby každého dítěte, aby rozvíjející program v pohodě a bez stresu zvládlo.

 

Každý rok na děti čeká jeden cyklus našeho vzdělávacího programu, a učí se každý měsíc mnoha novým věcem. Za tuto dobu osvojí mnoho nových poznatků v různých oblastech a mohou pokračovat programem pro starší děti.

Ucelená a výjimečná rozvíjející metoda pomáhá dětem lépe chápat jak své vlastní schopností, tak i svět kolem sebe. Vašim dětem se u nás věnují pečlivě vybraní pedagogové.

Prostředí

Školka a jesle sídlí v nádherně budově se zahradou a velkou terasou. Smiling Baby School je v provozu celoročně – nemusíte řešit, kdo děti pohlídá o prázdninách. Provozní doba jesliček a školky je od pondělí do pátku od 8.00 do 17.30 hodin. Den je rozvržen do pravidelných bloků v rámci každého dne. Tím je zajištěn pravidelný režim, který je pro děti v předškolním věku velmi důležitý. V denním rozvrhu je zahrnut čas na společné setkání všech dětí, vzdělávání, pobyt v přírodě (zahrada, park, vycházky do okolí), čas pro relaxaci a oddych, pravidelnou stravu a hygienu, dětské masáže, saunování, kurzy plavání, cvičení, a další různé pohybové aktivity.

Zdravý životní styl

Smiling Baby School provozuje vlastní školku v přírodě v Kokořinském údolí kam jezdí na týdenní pobyty 6 x do roka. Nabízíme mimořádně komfortní a inspirativní prostředí pro děti.

Nejbližší školky

Montessori školka Soukromé jesle Jazyková školka
Školička a jesle Vltaváček | Soukromá montessori školka

Školička a jesle Vltaváček

Školka a jesle Vltaváček v pražských Holešovicích používá metodiku Montessori. Všechny aktivity probíhají v příjemné atmosféře.

Praha Praha 7

Jazyková školka Dětská skupina
Školka a dětská skupina Pididomek | Soukromá školka

Školka a dětská skupina Pididomek

Jazyková školka PidiDomek využívá k výuce prvky z metodiky Montessori. Na děti tu čeká dvojjazyčná asistentka a řada kroužků v rámci školného.

Praha Praha 1

Jazyková školka Dětská skupina
Dragon Kindergartens | Soukromá anglická školka

Dragon Kindergartens

Soukromá školka Dragon Kindergartens v Praze Dejvicích na krásné Hanspaulce je česko-anglická dětská skupina vhodná pro všechny děti od 3 let.

Praha Praha 6

Jazyková školka
Malvína Futurama | Soukromá anglická školka

Mateřská školka Malvína Futurama

Soukromá školka Malvína Futurama v Karlíně nabízí moderní přístup k rozvoji dítěte a výuku v anglickém a španělském jazyce.

Praha Praha 8

Všechny školky v Praze